Ukázka 02

CO JE KVANTOVÁNÍ?

>>>YouTube<<<

Kvantovou metodou – kterou já osobně chápu jako metodu nekonečných potenciálů, lze měnit informace, které nyní prožívám, žiji, na které jsem zaměřená.

Když jsme my ženy začaly přemýšlet o dětech, tak všude kolem sebe jsme viděly těhulky, nebo v televizi něco na toto téma běželo ZAMĚŘILY JSME NA TO POZORNOST. 

Kvantování je o vědomém zaměřování pozornosti na to, co chceme.

Pomocí techniky 2 bodů dokážeme z pole kvantových možností vytáhnout potřebnou informaci a tu vložit do této reality – tím dojde ke změně.
Nejde pouze o změnu vnímání – ale jde i o změny na fyzické úrovni. Což je pro nás obecně natolik hmatatelný a pro analytické mozky tolik potřebný důkaz.

DVOUŠTĚRBINOVÝ EXPERIMENT (Youtube)

OBLAST ZDRAVÍ

Sice ve videu říkám, že odezva je velmi rychlá – ale opět záleží na tom, jaký vy máte postoj  k danému onemocnění.

Rychlá odezva je například u bolestí jako takových. Pokud jde o „vážnější“ onemocnění – budete muset kvantovat déle a zároveň osobně doporučuji propojit se západní medicínou. 

Najděte si vaši vlastní cestu – jestli jenom kvantovat, či kvantovat a zpracovat příčinu onemocnění (navštívit nějakého terapeuta) či navštívit lékaře a do toho kvantovat … aj. 

Cest je několik – a vy potřebujete najít tu svoji. To znamená, budete muset vnímat sami sebe, dát na svoji intuici … to vám vytvoří cestu ušitou přímo vám na míru.

Existují dva způsoby, jak můžeme prožívat svůj život – ze vzpomínek nebo z inspirace. Vzpomínky jsou opakováním starých programů, kdežto inspirace je vzkaz od Božství. 
(kniha Svět bez hranic)

PO KVANTOVÁNÍ SI VŠÍMEJTE ZMĚN, KTERÉ NASTANOU A VNÍMEJTE SVOJI INTUICI, KTERÁ VÁM ŘÍKÁ, CO DÁL DĚLAT.