5denní minikurz zdarma

LOGO_AM_ikona2

Nakvantuj si lepší zítřek

Jak uvnitř – tak navenek. Tohle je neměnné universální pravidlo. Pokud se ti tvůj život nelíbí, pokud je tam něco, co chceš změnit – začni u sebe a změň svůj vnitřní svět. 

Naučím tě kvantovat a rychle dosahovat výsledků v realitě.

Pojď si v minikurzu přenastavit

svou realitu a začni ji žít.

Jsem Andrea Máčalíková

Andrea_Macalikova_portret2

a ukážu ti kvantovací techniku 2 bodů, kterou jsem se naučila od jejího autora a mistra vnitřní transformace Richarda Barletta. 

Tohle jsem díky ní dokázala já:

Andrea_Macalikova_portret2
LOGO_AM_ikona3

Zbavila jsem svého syna angíny

(potvrzené lékařkou) za 3 hodiny. Bez antibiotik – pouze kvantováním.

LOGO_AM_ikona3

Zkoušky na druhé VŠ byly jako procházka růžovou zahradou

dokonce jsem si udělala pokus, že se nebudu učit a jen si tu zkoušku nakvantuji. Odešla jsem za 1, ale byl u toho neuvěřitelný příběh, který ti budu na minikurzu vyprávět.

LOGO_AM_ikona3

Nakvantovala jsem si práci snů

a opět na celém procesu bylo nádherně vidět, jak jsem si to zpočátku brzdila lpěním a kontrolou. I tohle tě v rámci minikurzu naučím.

LOGO_AM_ikona3

Finanční hojnost

kdo z nás by nechtěl mít dostatek peněz… I v tomhle ti kvantovka pomůže – ne naráz, ale postupně budeš ve svém kvantovém poli navyšovat svoje měsíční příjmy, budeš-li chtít.

LOGO_AM_ikona2

A teď si představ, co všechno bys díky téhle technice

ve svém životě mohla změnit ty.

Věnuj si 10-15 minut po dobu 5 dnů a přitáhni si více volnosti a radosti do života.

Nečekej složitou teorii, bude to parádní praxe, z které si odneseš to nejdůležitější – návod, jak přepsat ve svém kvantovém poli informace, a tím docílíš rychlých změn ve svém životě. 

Vše kolem nás je energie. Ty jsi energie, myšlenka je energie. Představ si prostor, kde je zapsáno vše. Když vstoupíš do tohoto pole, můžeš si vybírat varianty, které jsou v souladu s tvým vnitřním nastavením. 

Můžeš si přát nové auto nebo lepší vztah s manželem. Vezmeš své srdeční přání a přepíšeš ho do tohoto pole. Ve chvíli přepisu se začnou dít změny. Na úrovni fyzického těla je v podobě ustupující bolesti můžeš pociťovat už během kurzu.

pexels-tatiana-238302 (1)

A pak následuješ příležitosti, které se ti v životě objeví. 

Tak jednoduché to může být.

Určíš si svůj záměr a v minikurzu na něm budeš pracovat

Ne, nebudeme ohýbat lžičky,

jak jsi možná slyšela, že se dělává, protože ohnutá lžička už nemá další využití.

Ale jak by se ti líbilo, kdyby se ti z Fanty podařilo udělat pomerančový džus?
Ok – možná to nebude 100% fresh, ale změny v chuti pocítíš. 

Na začátku týdne si vybereš svůj záměr, nejlépe něco akutního,
a s tímto záměrem budeš během minikurzu pracovat.

Co si takhle do života přitáhnout spolupráci snů?

LOGO_AM_ikona2

Vnímáš volání a chtěla bys zkusit,

co tvá mysl dokáže?

Zakroužkuj si v diáři pondělí 24. 1.2022, v tento den totiž odstartuješ svoji velkou životní změnu. 

Startujeme 24. 1. 2022
Cena: ZDARMA
Délka: 5 dní
Kurz probíhá s mojí osobní podporou ve FB skupině.

Startujeme
24. 1. 2022
Cena: ZDARMA
Délka: 5 dní
Kurz probíhá s mojí osobní podporou ve FB skupině. 

LOGO_AM_ikona2

Přidej se k tisícovce mých spokojených

kurzistů, kteří už mění svou realitu.

AM_kurz_praha

“Andy, jsem okouzlená tvým přístupem – otevřená, upřímná, na nic si nehraješ, neděláš ze sebe “nadčlověka”, jseš vtipná, drzá, veselá, přiznáš i neúspěch, léčíš řezná rány pro nevěřící :)…”   Alena Sokolová Rollerová

“Andrejko, bude se mi stýskat. Byl to pro mě jeden z nejhezčích měsíců za poslední dobu.
Po x kurzech, které jsem měla zaplacený, je to úplně první kurz, který jsem dodělala a do kterého jsem se zamilovala. Kvantovku miluji. Už teď vím, že díky kvantovce se nejen mně, ale i mé rodině změní život. Kvantovka mi dala svobodu a zodpovědnost za svůj život. Změnil se mi úplně pohled na život. Po 15 letech jsem se vážně našla. A tobě patří velký dík. Jsi pro mě úplně nejlepší lektorka a oceňuji, jak ses všem snažila pomoct a odpovídala na všechny dotazy (i na mé slohy). Tvůj lidský přístup dodal tomuto kurzu to „srdce“. A i díky tomuto kurzu, jsem si zde, mezi členy, našla spřízněného člověka a za to jsem moc ráda.
Ještě jednou velké díky a věřím, že se ještě na nějakým kurzu potkáme.”  Laura Šomodiová

Kurz nejde popsat těmi správnými slovy, to se musí zažít – skvělé, děkuju Andrejce a i všem.   Stanislava Kebrlová

„Milá Andrejko, tedy tohle se Ti fakt povedlo! Myslela jsem si, že už mám kurzů dost, jakmile jsem se víc a víc zaplétala v minikurzu, tak jsem honem kvantovala, ať se do toho kurzu dostanu. A povedlo se! Líbí se mi, že jsi byla svá, přirozená, milá a že mám díky Tobě v rukou praktický nástroj do praktického života. Je to prostě PECKA! Já jsem se tolikrát nasmála na té druhé straně u obrazovky PC a každý den jsem se těšila na vás všechny tady. Jsem moc ráda, že budeme i nadále v kontaktu. V tomto období útlumu, kterým jsme všichni procházeli, mě tento kurz opravdu nakopl a dal mi naději a chuť znovu tvořit. Získala jsem spoustu inspirace a novou vlnu, neboli vlnku. Jsem teprve na začátku kvantování, ale už teď cítím, že je ve mně změna. Vím to a čas ukáže.“   Daniela Jarošová

Andrejka, veĺmi pekne ďakujem za “otvorenie dverí…” niektoré informácie som si len akody vnútorne potvrdila a niektoré boli pre mna nové a úžasne prínosné. Rozhodne som vdacna, že som bola prave na tvojom seminári a len tak na pokec niekde pri kávičke, si úžasný človek a je krásne, že sa chceš poděliť s tám čo vieš. Želám Ti život podle Tvojich snov…   Zo srdca Leus

.
Těším se na tebe. Andrea

Těším se na tebe.

Andrea